O nás

Skupina ROTO Group sa skladá z 10 spoločností s výrobnými závodmi situovanými v štyroch európskych krajinách. Spoločnosť je v súkromnom vlastníctve a vykonáva svoju činnosť na domácom trhu ako aj zahraničných trhoch viac ako 35 rokov ako úspešný výrobca plastových výrobkov s reputáciou spoľahlivého obchodného partnera.

Výroba viac ako 4,000 výrobkov s objemovou kapacitou až do 25m3 a ročným spracovaním 3 miliónov kg polymérov robia zo spoločnosti ROTO jednu z popredných európskych spoločností, ktoré používajú výrobnú technológiu rotačného tvárnenia. Spoločnosti v skupine zaznamenali 20% ročný nárast v príjmoch, čo je výsledkom trvalého vývoja výrobkov, investícií do moderných výrobných kapacít a dobrých výsledkoch predaja dosiahnutých na všetkých kontinentoch sveta. Prostredníctvom nášho vlastného oddelenia vývoja výrobkov a výroby neustále rozširujeme našu ponuku a vyvíjame každý rok nové výrobky. Každý týždeň vytvoríme v priemere dva nové výrobky.

Konkurenčné výhody spoločnosti ROTO Group sú založené na diferenciácii a flexibilite, inovácii prenesenej do marketingovej stratégie a dobrej technickej podpore, ktorú ponúkame našim zákazníkom. Zapĺňame medzeru na trhu, ktorá vzniká vtedy, keď je výrobok v štádiu jeho vývoja životnosti prevedený do hromadnej výroby. Prostredníctvom funkčného dizajnu zvyšujeme pridanú hodnotu našich výrobkov a taktiež zvyšujeme kvalitu výroby, ponúkame predajný servis, do plastových výrobkov integrujeme komponenty, ktoré ponúkajú ucelené riešenie problémov, s ktorými sa stretávajú naši zákazníci a počas výrobného procesu používame inteligentné materiály a moderné technológie.

envelopephone-handsetmap-markercrosschevron-down